سنگلج؛ تهران: کاریز/ کهن شهر/ خانه من


 

 

مسابقه کارگاهی سنگلج؛ تهران: کاریز/ کهن شهر/ خانه من
بیانیه شماره 2 : ( 30/8/1397 ) 
به منظور ایجاد امکان هماهنگی بیشتر چارچوب طراحی، در مرحله ارائه طرح ها به دبیرخانه مسابقه کارگاهی معیارهای شکلی زیر در نظر گرفته شده اند:
الف- به ازای هر یک از سه بخشه فضایی ( سکانس ) معرفی شده در بیانیه شماره یک، ارائه حداقل  2  شیت 70 * 100 عمودی، لمینت شده و چسبانده شده روی فوم برد با ضخامت 5 میلیمتر و حداکثر  7  شیت. (در مجموع : حداقل 6 شیت برای سه سکانس و حداکثر 21 شیت برای سه سکانس)
ب- درج لوگوی دبیرخانه و حامی مالی و درج کد شناسایی گروه که پس از پایان ثبت نام به نشانی ایمیل مندرج در فرم ثبت نام شما فرستاده خواهد شد، ( بدون ذکر نام ها ) در محل تعیین شده در هر شیت. ( فرمت شیت در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد. )
ج- درج معیارهای طراحی در یکی از شیت های طرح پیشنهادی شما برای هر یک از سه بخشه فضایی ( سکانس ) در محل تعیین شده در کادر 20 *30 به شکل نوشتار. ( معیارهای طراحی برای هر بخشه فضایی جداگانه ارائه شود. )
د- نمایش محل و محدوده دقیق طراحی در نقشه راهنمای درج شده در کنار کادر معیارهای طراحی.
هـ- ارائه یک لوح فشرده حاوی فایل های هر کدام از شیت ها در فرمت JPG و PSD با رزولوشن 300 dpi و یک فایلPdf حاوی مشخصات کامل هویتی و تحصیلی و شغلی و رزومه هر یک از افراد گروه و سرپرست، همراه با تصویر کارت ملی. 
به این وسیله به استحضار سرپرستان و گروه های طراحی شرکت کننده در مسابقه کارگاهی اول می رساند که رعایت پنج مورد فوق الزامی است و دبیرخانه از دریافت طرح هایی که یک یا چند مورد از موارد شکلی بالا را رعایت نکرده باشند، معذور است.
زمان تحویل آثار به دبیرخانه مسابقه کارگاهی روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397 از ساعت 10 تا 14 است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

جهت دسترسی شرکت کنندگان به آراء صاحبنظران داور و سایر متخصصان صاحبنظر، گردهمایی های میانکار در محله سنگلج تدارک دیده شده و مدرسان و سخنرانان و داوران از تخصص و تجاربشان سخن خواهند گفت، که زمان این گردهمایی ها متعاقبا اعلام می گردد.